SLA fotopolymér

SLA fotopolymér

SLA fotopolymér

SLA fotopolymér – technológia spracuváva tekutú živicu v nádrži pomocou UV svetla. Tlačový kód určí body, ktoré sú následne osvietené a vytvrdzované. Takto vieme vytvoriť rozmerovo pomerne veľké, presné a detailné modely. Povrch je pomerne hladky v porovnaní s inými technológiami. Modely je tiaktiež možné opracovávať a povrchovo upravovať.

K objednaniu modelu postačí poslať súbor vo formáte .STL a pokiaľ je správne pripravený a bez chýb, vieme vypracovať cenovú ponuku. K nej dodávame informáciu ohľadom doby dodania. Je potrebné počítať s tým, že sa dajú nastaviť rôzne parametre 3D tlače a tým ovplyvniť cenu a čas dodania.

Štandardné materiály, z ktorých tlačíme ako základné živice farebné a trasparentné, flexi živice, huževnaté, odolné, vysokoteplotne odolné, žiaruodolné a dentálne živice.

OBJEDNAŤ

 

 

SLA fotopolymér – tehnológia a jej popis

Správne pripravené vyexportované dáta sa pomocou obslužného softwaru 3D tlačiarní pregenerujú do kódov, ktoré určujú samotnú 3D tlač. My Váš model nastavíme tak, aby optimálne spĺňal požadované podmienky na použitie. Od parametrov ako je jemnosť horizontálnej vrstvy, pevnosť perimetrov stien, či percentuálnu výplň škrupiny.

Dôležité je poznať kvalitu výstupov pred objednaním. Odporúčame pozrieť si galériu, kde je vidieť jednotlivé horizontálne vrstvy. Teda samotný výstup z 3D tlačiarne nemôžeme porovnávať s výstupom zo vstrekovacej formy. Pre dokonalý povrch je potrebné doobjednať následné spracovanie – post-processing.