Na stiahnutie

Na stiahnutie je naša sekcia pre Vás, kde nájdete všetko potrebné k práci s 3D tlačiarňou, 3D modelmi a pod.. Nájdite si to čo potrebujete a zadarmo využívajte.

Modely

Návštevníci našich stránok si môžu zadarmo stiahnuť hotové 3D modely. Vyskúšajte si a otestujte svoju 3D tlačiareň. Na tejto stránke nájdete aj praktické veci do bežného života ako je napr. stojan na ceruzky ale aj umelecké predmety ako je napr. busta. Link na stránku na ktorej nájdete rôzne typy modelov nájdete tu.

Software

Registrovaní užívatelia si môžu zadarmo stiahnuť softvér pre 3D tlačiareň.

Linky na stiahnutie sa zobrazia po prihlásení.

Návody

Návody a technická podpora. Pre všetkých, ktorí majú záujem vytlačiť si svoj 3D model z 3D tlačiarne a nemajú predchádzajúce skúsenosti, odporúčame postupovať podľa návodu Príprava pre 3D tlač. Linky na stiahnutie sa zobrazia po prihlásení.

Pre overenie správnosti 3D modelu môžete použiť software Netfabb. Ten Vám pomôže identifikovať chyby ako nesprávne modelovanie, zle spojené hrany, alebo nesprávne nasmerované plochy.

Registrovaní užívatelia si môžu zadarmo stiahnuť návody na ovládanie softvéru 3D tlačiarne. Poskytujeme plnú podporu pre Zortrax ako aj pre ďalšie 3D tlačiarne. Linky na stiahnutie sa zobrazia po prihlásení.

Ak máte model už vymodelovaní a chcete nám ho poslať na 3D tlač, prosíme Vás uložteho do formátu STL.