3D tlačenie modelov a ich finalizácia

Výroba 3D modelov: Svojim klientom ponúkame výrobu kvalitných 3D modelov. Ďalej ich následnú úpravu, napr. brúsenie, vŕtanie, farbenie a pod. alebo dodatkové služby, či už gravírovanie alebo frézovanie. Nechajte si vyhotoviť Váš 3D model rýchlo a kvalitne práve u nás. Pracujeme rýchlo a efektívne a vytvoríme Vám Váš 3d model podľa Vašich predstáv. V čo najlepších detailoch a kvalite za výhodnú cenu. Svoj model môžete mať doma už do niekoľkých minút, či hodín, v závislosti od veľkosti a zložitosti Vášho zadania.

Chcem si dať vytlačiť 3D model.

 

Výroba 3D modelov

Ponúkame viacero technológií 3D tlače využívajúcich kompozitné materiály, ďalej polyamid, ABS a polykarbonát, živice, ako aj vytavovateľné voskové materiály vhodné na odlievanie kovov. Pri 3D tlači ide o najekonomickejšiu a najrýchlejšiu cestu ako sa dostať od myšlienky k modelu, prototypu alebo k finálnemu produktu.Na základe Vašich potrieb ponúkneme najvhodnejšiu technológiu 3D tlače v závislosti od Vašich požiadaviek na povrchovú úpravu, mechanické vlastnosti a cieľ využitia modelu. Pozrite si aj našu ponuku 3D softwarov pre modelovanie.

3D tlač

Na 3D tlač používame technológiu Rapid Prototyping. Vytváranie 3D modelu pomocou 3D tlače na základe čítania 3D dát z 3D gafických softwarov. Technológia 3D tlače – rapid prototyping má množstvo výhod ako napr. úsporu na tlačovom materiáli. Môžeme tvrdiť, že pri 3D tlači nevzniká odpad. Vďaka technológii 3D tlače vytvárame, funkčné 3D modely, 3D modely pre hmotovú a tvarovú štúdiu. Využitie 3D tlače je hlavne v oblasti architektúry, dizajnu a priemyslu. Konštruktéri využívajú rýchlu tvorbu 3D modelov na otestovanie správnej funkčnosti, rozmerov a niektorých vlastností.
viac o 3D tlači

Výroba 3D modelov - 3D tlač, 32D tlačenie, zákazková 3D tlač

Frézovanie

Pri frézovaní ide o mechanické obrábanie materiálu frézami na frézovačke. Je to spôsob mechanického trieskového obrábania, ktorého hlavný rezný pohyb je rotačný pohyb frézy a nositeľom posuvu je obrobok (obrábaný alebo už obrobený predmet).
viac o frézovaní

Výroba 3D modelov - frézovanie, frézovanie dreva, frézovanie kovu

Gravírovanie

Ponúkame Vám možnosť vylepšiť svoj 3D model o gravírovaný nápis, logo vašej firmy, iniciály – výber je na Vás.

Sústreďujeme sa na laserové gravírovanie a rezanie pomocou najmodernejšej technológie.

Naša firma vlastní gravírovací a rezací laser. Na tomto zariadení možno gravírovať v podstate hocijaké materiály ako akryl, drevo, textílie, sklo, kožu, kameň, mramor, pečiatkovú gumu, papier, coatované kovy, plasty, materiály pokryté polyesterom a vláknami, chirurgickú oceľ a rôzne iné materiály. Laserové gravírovanie je zvlášť vhodné pre malé a jemné vzory.
viac o gravírovaní

Výroba 3D modelov - gravírovanie, gravírovanie do skla, plastu, dreva

Kontaktujte nás