Čo ponúkame

 

3D tlačenie modelov a ich finalizácia

 

Výroba 3D modelov: Svojim klientom ponúkame výrobu kvalitných 3D modelov. Ďalej ich následnú úpravu, napr. brúsenie, vŕtanie, farbenie a pod. alebo dodatkové služby, či už gravírovanie alebo frézovanie. Nechajte si vyhotoviť Váš 3D model rýchlo a kvalitne práve u nás. Pracujeme rýchlo a efektívne a vytvoríme Vám Váš 3d model podľa Vašich predstáv. V čo najlepších detailoch a kvalite za výhodnú cenu. Svoj model môžete mať doma už do niekoľkých minút, či hodín, v závislosti od veľkosti a zložitosti Vášho zadania.

Chcem si dať vytlačiť 3D model.

 

Výroba 3D modelov

Ponúkame viacero technológií 3D tlače využívajúcich kompozitné materiály, ďalej polyamid, ABS a polykarbonát, živice, ako aj vytavovateľné voskové materiály vhodné na odlievanie kovov. Pri 3D tlači ide o najekonomickejšiu a najrýchlejšiu cestu ako sa dostať od myšlienky k modelu, prototypu alebo k finálnemu produktu.Na základe Vašich potrieb ponúkneme najvhodnejšiu technológiu 3D tlače v závislosti od Vašich požiadaviek na povrchovú úpravu, mechanické vlastnosti a cieľ využitia modelu. Pozrite si aj našu ponuku 3D softwarov pre modelovanie.

3D tlač

Na 3D tlač používame technológiu Rapid Prototyping. Vytváranie 3D modelu pomocou 3D tlače na základe čítania 3D dát z 3D gafických softwarov. Technológia 3D tlače – rapid prototyping má množstvo výhod ako napr. úsporu na tlačovom materiáli. Môžeme tvrdiť, že pri 3D tlači nevzniká odpad. Vďaka technológii 3D tlače vytvárame, funkčné 3D modely, 3D modely pre hmotovú a tvarovú štúdiu. Využitie 3D tlače je hlavne v oblasti architektúry, dizajnu a priemyslu. Konštruktéri využívajú rýchlu tvorbu 3D modelov na otestovanie správnej funkčnosti, rozmerov a niektorých vlastností.
viac o 3D tlači

čo ponúkame - 3D tlač, 32D tlačenie, zákazková 3D tlač

Frézovanie

Pri frézovaní ide o mechanické obrábanie materiálu frézami na frézovačke. Je to spôsob mechanického trieskového obrábania, ktorého hlavný rezný pohyb je rotačný pohyb frézy a nositeľom posuvu je obrobok (obrábaný alebo už obrobený predmet).
viac o frézovaní

čo ponúkame - frézovanie, frézovanie dreva, frézovanie kovu

Gravírovanie

Ponúkame Vám možnosť vylepšiť svoj 3D model o gravírovaný nápis, logo vašej firmy, iniciály – výber je na Vás.

Sústreďujeme sa na laserové gravírovanie a rezanie pomocou najmodernejšej technológie.

Naša firma vlastní gravírovací a rezací laser. Na tomto zariadení možno gravírovať v podstate hocijaké materiály ako akryl, drevo, textílie, sklo, kožu, kameň, mramor, pečiatkovú gumu, papier, coatované kovy, plasty, materiály pokryté polyesterom a vláknami, chirurgickú oceľ a rôzne iné materiály. Laserové gravírovanie je zvlášť vhodné pre malé a jemné vzory.
viac o gravírovaní

čo ponúkame - gravírovanie, gravírovanie do skla, plastu, dreva

 
 
 

Predaj 3D tlačiarní

Chcem si kúpiť 3D tlačiareň.

 
 
 

Materiál pre 3D tlačiarne

3d tlačiareň tlačí pomocou kvalitného a odolného materiálu, tzv. strunou / filament hrúbky 1,75 mm alebo 3,0 mm, ABS alebo PLA a ďalšie. Jedná sa o základné materiály. Ďalšie materiály, ktoré sú k dispozícii majú špecifické vlastnosti a preto sú skor určené na konkrétne situácie. Vybrali sme niekoľko farebných prevedení strún pre použitie s 3D tlačiarňou: biela, červená, čierna, modrá, žltá, zelená a ďalšie.

čo ponúkame - Materiál pre 3D tlačiarne, filament, filamenty

Materiál pre 3D tlač: Farebné struny práve pre Vás!

PLA – je najuniverzálnejším materiálom. Ide o biologicky rozložiteľný materiál, z kukuričného škrobu alebo cukrovej trstiny, vyrábaný predovšetkým v USA. Na tlačenie 3D modelov sa hodí predovšetkým kvôli nízkej rozpínavosti pri tavení, možno ho použiť pri tlačení väčších modelov.

ABS – je základným materiálom pre 3D tlač. Práca s ním je jednoduchá, pretože nevyžaduje tak presné nastavenie pracovnej teploty ako ostatné materiály. Odporúča sa však pre objekty s maximálnym rozmerom 8 cm.

PVA – je podporným materiálom, ktorý je vymývateľný vodou. Po ponorení do nádrže sa rozpúšťa a tak nezanecháva výrazne stopy na povrchu 3D modelu. Používa sa pre dvojhlavové 3D tlačiarne.

HIPS – je vhodný materiál na plošné modely, pri ktorých chceme predísť krúteniu a praskaniu ako je to napr. pri ABS. Materiál má ale nižšiu odolnosť voči UV žiareniu.

Materiál pre 3D tlač:

Materiál dodávame v cievkach štandarnde s hmotnosťou cca 1 kg.

Približná dĺžka struny je 340~400 m.

Bližšie podrobnosti pre materiál PLA PrintPlus tu

Bližšie podrobnosti pre materiál ABS PrintPlus tu

Bližšie podrobnosti pre materiál PVA tu

Niektorí výrobcovia ako 3D systems, alebo Zortrax majú vlastné uzavrete riešenie materiálov. Vďaka tomu získate vyšší podiel kvalitne vytlačených 3D modelov.

Chcem si objednať materiál.