Zortrax Inventure

Zortrax Inventure 3D tlačiareň máme skladom v Bratislave a je ihneď k odberu.

3D tlačiareň ZORTRAX INVENTURE je celokovovej konštrukcie s uzavretou vyhrievanou komorou a s vonkajšími rozmermi 170 x 250 x 530 mm a celkovej hmotnosti 25 kg. Jednotlivé časti stroja sú vyrobené ako masívne bloky, všetky súčiastky sú presne opracované na CNC strojoch. Použité materiály zaručujú odolnosť, stabilitu a dlhú životnosť tohto stroja. Vyhrievaná komora, kvalitná konštrukcia a presné spracovanie komponentov robia zo ZORTRAX INVENTURE výnimočnú 3D tlačiareň s bohatým využitím pre profesionálnu a domácu tlač.

ZORTRAX INVENTURE je šikovná cenovo dostupná 3D tlačiareň, prinášajúca najvyššiu spoľahlivosť a najlepšiu profesionálnu kvalitu 3D tlače pre široké publikum.

Zortrax Inventure, 3D tlačiareň

Zortrax Inventure – 2 hlavy

ZORTRAX INVENTURE je vybavený rýchlym a ľahko použiteľným systémom odstraňovania podpory založenom na ultrazvukovej stanici a nosnom materiáli, ktorý sa rozpúšťa v kvapaline na báze vody. S rozpustným Support System (DSS), môžete tlačiť zložité kúsky s komplexnými pohyblivými mechanizmami v jednej tlači. Stačí umiestniť Váš tlačený objekt do tekutiny na niekoľko hodín, a pozerať sa ako podpora úplne zmizne, takže dostanete hladký tvar tlače bez akýchkoľvek nežiaducich pozostatkov.