Objet260 Connex3

Objet260 Connex3 – neobmedzené možnosti plne-farebnej 3D tlače. Stovky kompozitných materiálov môžu byť vyrobené za chodu. Objet260 Connex3 vytvára žiarivo farebné prototypy s radom multi-materiálových komponentov, vrátane pevných, transparentných a odolných materiálov, ale i farebných imitácií gumy Shorea stupnice. Do jednej stavby možno teda začleniť desiatky farieb, od čiernej, cez slnečné žltú, až po šokujúcu purpurovú a stovky ďalších krásnych zmiešaných farieb, ktoré zaiste zapôsobia na Vašich klientov.

Stavebné priestor: 255 x 252 x 200 mm

Hrúbka nanášanej vrstvy: 0,016 mm

Tlačové Rozlíšenie:
X: 600 dpi; Y: 600 dpi; Z: 1600 dpi

Rozmerová presnosť:
20 – 85μm (v závislosti na geometrii)

Stavebný materiál: Transparentné tuhý (VeroClear), Gumové (Tango family), Transparentné univerzálne (FullCure RGD720), Pevné nepriehľadné (Vero family – vrátane rôznych neutrálnych odtieňov aj žiarivých farieb), biokompatibilný (MED610), polypropylén (DurusWhite, Endur), vysoké teploty (RGD525) podporný materiál FullCure705 Support

Systémová kompatibilita: Windows 7

Sieťové prepojenie: LAN – TCP / IP

Rozmery a Hmotnosť:
870 x 735 x 1200 mm, 410 kg
Materiálová skriňa:
330 x 1170 x 640 mm, 76 kg

Objet260 Connex3 vytvára brilantne farebné prototypy s radom multi-materiálových komponentov vrátane pevných, flexibilných, jasných a odolných.

Nechajte sa inšpirovať možnosťami.

3D Tlačiareň Stratasys Objet260 Connex3

Technické parametre

Tlačový objem 255 × 252 × 200 mm (10,0 x 9,9 x 7,9 palcov)
Presnosť 20-85 um pre funkcie pod 50 mm; až 200 um pri plnej veľkosti modelu (pre tuhé materiály len v závislosti na geometrii, podľa parametrov a orientácie modelu)
Hrúbka vrstvy 16 mikrometrov (0,0006 palca)
Materiál Vero rodina nepriehľadných materiálov, vrátane farby, Tango rodina Gumové pružné materiály Lekársky: MED610 Digitálne ABS a digitálne ABS2 so slonovinou a zelené DurusWhite RGD430, RGD525 biela Transparentné: VeroClear a RGD720
Vonkajšie rozmery 870 × 735 × 1200 mm (34,25 × 28,9 × 47,25 palca)
Hmotnosť 410 kg
 Vstupy LAN – TCP / IP
Napájanie 110-240 V AC 50/60 Hz ,; 1.5 KW jednofázový
Max. príkon
Rýchlosť tlače – mm/minútu
Display Nie
Vnútorné osvetlenie Nie
Softvér Objet Studio Software
Podporovaný OS Windows XP, Vista, 7 , 8, 10,
Konštrukcia – úprava
 Prevádzkové prostredie: Teplota 18 až 25 ° C (64-77 ° F); relatívna vlhkosť vzduchu 30 až 70% (bez kondenzácie)

Brilantná 3D Farebná tlač

Objet260 Connex3 umožňuje začleniť desiatky farieb do jedného prototypu, od pravého BlackJet, cez slnečnú žltú až po šokujúcu purpurovú a stovky krásnych zmesových odtieňov. Vyberte si z 20 paliet – vrátane bohatých realisticky nepriehľadných a farby priehľadného farebného skla – pre živé, neopakovateľné farby, ktoré bude okúzľovať vašich  kolegov a ohromovať vašich najnáročnejších klientov.

Objet Studio dokáže analyzovať farebné informácie z pôvodného 3D modelu, takže priradenie farieb je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho exportujte svoj model vo formáte VRML a nechajte Objet Studio vybrať najlepší farbu z dostupnej Connex3 palety. Ak by ste radšej začali svoj dizajn s presnými, tlačové bezpečnými farbami vo Vašej mysli, stačí pridať príponu vlastnej palety Connex3 do vášho CAD softvéru.

Rovnaké triple-tripping technológie, ktoré robia miešanie troch farieb, čím umožnia výrazné rozšírenie radu materiálových kombinácií a vlastností. Kombináciou dvoch alebo troch materiálov určitých koncentrácií a mikroštruktúr môžete vytvárať celý rad digitálnych materiálov s rôznou priesvitnosťou, tuhosťou, tepelným odporom alebo farbou. Môžete dokonca vytvárať funkčne odstupňovanie materiálov.

Flexibilné farba:

Keď skombinujete tri materiály z gumy a  pevných nepriehľadných rodín, môžete vytvárať prototypy s rozmedzím hodnôt Shore A v širokej škále farieb od hlbokej tmavej do fluorescenčnej a dokonca priesvitnej.

Digitálne ABS v mixe:

S vynikajúcou trvanlivosťou a rozsahom hodnôt Shore A môžete kombinovať odolný, dvojzložkový. Digitálny ABS materiál s gumovým materiálom.

Simulovaný polypropylén:

Pevné vlastnosti tohto materiálu vydržia prácu pohyblivých pántov, pružných uzáverov a snap-fit dielov. V kombinácii s gume podobným materiálom je možné pracovať vo viacerých odtieňoch sivej s hodnotami tvrdosti Shore.

Vysoká teplota:

Tento tepelne odolný materiál je vhodný pre tepelné testovanie statických časti. Kombináciou s gumovým materiálom dosiahnete rad materiálových vlastností.

Bio-kompatibilný s:

Lekárske rapid prototyping materiály ponúkajú vynikajúci detail vizualizácie a rozmerovú stálosť pre zubné protézy, chirurgických ortopedických sprievodcov a nasluchadlá.

Guma:

S radom svetlých a jemných farieb, krytím a vlastnosti elastomérov,je tento prispôsobivý materiál možné použiť pre modelovanie širokej škály produktov z mäkkého materiálu.

Stránky ďalší 3D tlačirní od Stratasys.

Prirpavil sme pre Vás aj software pre 3D modelovanie na stránkach Academy X.