Gravírovanie

Gravírovanie : Rozmýšľate ako ešte zdokonaliť, či vylepšiť Vaše 3d modely? Aj vy môžete vylepšiť už aj tak dokonalý 3d model o niečo nové a tým sa odlíšiť od konkurencie. Jednou z možností, ktorú Vám ponúkame je gravírovanie.

Pýtate sa, čo to vlastne to gravírovanie je? Pri gravírovaní ide o rytie do materiálu, ktorá zanechá nezmazateľnú stopu.

Ponúkame Vám možnosť vylepšiť svoj 3D model o gravírovaný nápis, logo vašej firmy, iniciály – výber je na Vás.

Gravírovanie u nás:

Sústreďujeme sa na laserové gravírovanie a rezanie pomocou najmodernejšej technológie.

Naša firma vlastní gravírovací a rezací laser. Na tomto zariadení možno gravírovať v podstate hocijaké materiály ako akryl, drevo, textílie, sklo, kožu, kameň, mramor, pečiatkovú gumu, papier, coatované kovy, plasty, materiály pokryté polyesterom a vláknami, chirurgickú oceľ a rôzne iné materiály. Laserové gravírovanie je zvlášť vhodné pre malé a jemné vzory.

Laserový lúč Vám zaručí dokonalú presnosť a efekt pri gravírovaní danej predlohy. Úspech finálového výrobku však nezaručuje len laser. Aj príprava pred samotným gravírovaním je veľmi dôležitá. Toto všetko si uvedomujeme a preto vynakladáme dostatok času príprave, tak aby konečná úprava produktu bola v čo najlepšej kvalite.

Je to možné na plochých materiáloch o rozmeroch maximálne 1500 x 1000 mm a aj na valcových povrchoch (napríklad poháre, čaše a pod.) pomocou rotačného nástavca.

Gravírujeme podľa grafickej predlohy zákazníka. Zákazník si môže vybrať aj z našich predlôh.
Na lasery možno aj rezať materiály podľa rôznych vzorov.

Gravírujeme tiež z fotografie napr. vojenské známky, prívesky, kľúčenky, náramky a pod. Taktiež gravírujeme darčekové predmety ako fľaše, poháre, krabičky, drevené ozdoby, piktogramy a prezentačné a reklamačné predmety súvisiace s propagáciou vašej firmy.

Gravírujeme a režeme na počkanie.

Dodacia lehota: ihneď alebo v závislosti od počtu kusov a náročnosti grafickej prípravy.
Gravírujeme už od 1 kusu.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám prirpavíme cenovu ponuku na gravírovanie Vášho modelu. Viac informácií na požiadanie

Prirpavil sme pre Vás aj software pre 3D modelovanie na stránkach Academy X.