3D tlač pre digitálnu zábavu

3D tlač pre digitálnu zábavu: Ak ste práve Vy človek, ktorý vo svojom voľnom čase rád tvorí, 3D tlačiareň je pre Vás to pravé.

Vaše nápady dostanete z hlavy ľahko do rúk, bez toho aby ste boli celý špinavý po ich výrobe. Stačí Vám počítač, myšlienka a 3D tlačiareň.

3D tlač dáva Vašim návrhom reálnu podobu, ktorú si môžete chytiť. Ak máte presnú predstavu aké doplnky by sa hodili do Vášho bytu, ale v obchodoch ani na internete ich neviete nájsť, 3D tlačiareň je Vaše riešenie. Pomocou softvéru si vymodelujete, čo potrebujete a 3D tlačiareň urobí zvyšok za Vás.

Ak je Vaším hobby modelovanie postavičiek v 3D programoch, 3D tlačiareň zhmotní Váš virtuálny svet. Vytlačené figúrky je možné farbiť a upravovať podľa potreby.

3D tlač pre digitálnu zábavu

Každý sviatok si žiada dekorácie príbytkov. Pomocou 3D tlačiarne si vytvoríte vlastné originálne ozdoby, formičky, či iné doplnky na každú príležitosť.

3D tlač pre digitálnu zábavu

Hrajte sa s fantáziou

3D tlač Vám pomôže vytvoriť Vašim deťom hračky aké nikto iný nemá. Napríklad postavičky z ich obľúbených rozprávok. Spolu s nimi môžete hračku alebo jej jednotlivé časti navrhnúť. Tie potom buď zlepíte alebo pospájate a hračku s Vašim dieťaťom dotvoríte. Hračky môžu byť aj pohyblivé. Žiadne dieťa takejto možnosti neodolá.

Váš interiér oživia dekorácie z Vašej dielne. Ak máte plnú hlavu nápadov na bytové doplnky a všetko si radi robíte sami, 3D tlač je určená Vám. Váza alebo miska, či originálne kúsky do Vášho akvária. Je na Vás, čo vymyslíte.

3D tlač pre digitálnu zábavu

Vymykať sa stereotypu a rutine je s 3D tlačou naozaj jednoduché. Prostredníctvom 3D tlače budú Vaše doplnky do bytu, domu, záhrady, či doplnky ako obal na mobil, slúchadlá, šperky, opasky a iné dekorácie jedinečnými kúskami. S 3D tlačiarňou už nebudete mať problém vymyslieť ako sa odlíšiť od ostatných.

Fantázii sa medze nekladú. Jediné, čo potrebujete je dobrý nápad.

3D tlač Vám ušetrí čas a zatiaľ čo sa Váš jedinečný kúsok tlačí, môžete navrhovať nový.

Prirpavil sme pre Vás aj software pre 3D modelovanie na stránkach Academy X.